Collection: ALL SNACKS / BAKERY
-
ZEITAKUNA KAJITSU YAMAGATA CHERRY CANDY / CANDY 52g
Vendor:SENJAKU AME HONPORegular price $2.80Regular priceUnit price / per$2.80Sale price $2.80 -
KUROMOJI COUGH DROPS / CANDY
Vendor:YOMEISHURegular price $5.20Regular priceUnit price / per$5.20Sale price $5.20 -
KUROMOJI COUGH DROPS NAGOMI MINT / CANDY
Vendor:YOMEISHURegular price $5.20Regular priceUnit price / per$5.20Sale price $5.20 -
Sold out
JELLY (KONJAC JELLY APPLE) 150g
Vendor:TARAMIRegular price $3.70Regular priceUnit price / per$3.70Sale price $3.70Sold out -
CHOCOLATE SNACK (WHITE KOALA NO MARCH WHITE MILK CREAM AND CHEESE FAMILY PACK) 195g
Vendor:THAI LOTTERegular price $8.70Regular priceUnit price / per$8.70Sale price $8.70 -
CHOCOLATE SNACK (TOPPO) 40g
Vendor:THAI LOTTERegular price $2.80Regular priceUnit price / per$2.80Sale price $2.80 -
DARS WHITE DARS / CHOCOLATE 47g
Vendor:MORINAGARegular price $3.20Regular priceUnit price / per$3.20Sale price $3.20 -
SOFT CANDY (HI-CHEW BAG GRAPE & GREEN APPLE) NEW 100g
Vendor:MORINAGA SEIKARegular price $2.50Regular priceUnit price / per$2.50Sale price $2.50 -
CANDY (SUPER LEMON) 88g
Vendor:NOBELRegular price $6.70Regular priceUnit price / per$6.70Sale price $6.70 -
HI-CHEW SUPERFRUIT MIX BAG 90g
Vendor:MORINAGA SEIKARegular price $2.50Regular priceUnit price / per$2.50Sale price $2.50 -
HI-CHEW PLUS FRUIT BAG 70g
Vendor:MORINAGA SEIKARegular price $2.50Regular priceUnit price / per$2.50Sale price $2.50 -
HI-CHEW COLA STICK 57g
Vendor:MORINAGA SEIKARegular price $1.30Regular priceUnit price / per$1.30Sale price $1.30 -
GUMMY EX FRUTIA LYCHEE 102g
Vendor:KASUGAI SEIKARegular price $6.90Regular priceUnit price / per$6.90Sale price $6.90 -
ONLINE SALE
PETIT COCOA / BISCUIT 47g
Vendor:BOURBONRegular price $1.60Regular priceUnit price / per$2.30Sale price $1.60ONLINE SALE -
BLACK SESAME CARAMEL / SOFT CANDY 130g
Vendor:NIPPO SEIKARegular price $6.00Regular priceUnit price / per$6.00Sale price $6.00 -
PUDDING AMECHAN / CANDY 52g
Vendor:SENJAKU AME HONPORegular price $2.80Regular priceUnit price / per$2.80Sale price $2.80